Untitled document

Služby

Untitled document sluzby

Veľkoformátová tlač

circle

Ponúkame Vám plnofarebnú veľkoformátovú tlač na rôzne materiály, od grafického návrhu až po výrobu Vašej reklamy. PVC Banner, Vinyl (samolepka - lesklá, matná, transparentná), Canvas (maliarske plátno), CityLight, Mesh, Vlajkovina, Okenná perforovaná fólia - ONE WAY VISION, Podlahová fólia. Doplnkové služby: Očkovanie a zváranie bannerov, laminovanie, orezávanie, kašírovanie na dosky typu: KAPA, PVC, DEBOND. V ponuke máme aj prezentačné stojany "ROLL-UP" - "X-BANNER", ideálne na prezentáciu pri výstavách, rôznych eventoch (ide o bannerovú prenosnú reklamu). Tlačíme ekologicky: HP Designjet L25500 používa latexové atramenty HP na báze vody, ktoré menej zaťažujú životne prostredie. Produkuje výtlačky bez zápachu a pri produkcii nie je potrebné osobitné vetracie zariadenie čím šetrí spotrebu energie.

Digitálna Tlač

circle

Digitálna tlač je určená na tlačenie nižších nákladov tlačovín. Tlačíme, skenujeme a kopírujeme s vysokým rozlíšením do formátu SRA3. Vizitky, Letáky, Postery, Plagáty, Oznámenia (promočné, svadobné, atď.), Pozvánky, Poukážky, Vstupenky, Brožúry, Manuály, Fotky, Skriptá. Doplnkové služby: orezávanie, spinkovanie, laminovanie za tepla. Kvalitná tlač už od 1 kusu, realizácia na počkanie, výhodná cena pre nízke náklady. V ponuke široká škála kreatívneho ale i štandardného papiera.

Ofsetová tlač

circle

V prípade požiadavky tlače väčšieho množstva materiálov (letáky, katalógy, brožúry, plagáty atď...) zabezpečujeme grafické spracovanie a kvalitnú ofsetovú tlač...

Plánografia

circle

Ponúkame kompletný servis služieb pre projektantov a architektov. Farebná a čiernobiela tlač výkresov, situácii, máp z CAD aplikácií. Rozmnožovanie technickej dokumentácie. Veľkoformátové skenovanie a kopírovanie. V rámci služieb ponúkame kompletizáciu projektov: orezávanie a skladanie výkresov, lepenie štítkov na obaly, číslovanie sád (pare), dierovanie, ručná kompletizácia do dosiek.

Finalizácia dokumentov

circle

Študenti POZOR! Ponúkame Vám tlač a väzbu diplomových (bakalárskych, dizertačných) prác za bezkonkurenčné ceny. Príďte si k nám zviazať Vašu diplomovú prácu aj na počkanie a vyberte si z rôznych farebných prevedení. Aktuálny cenník diplomových, bakalárskych a dizertačných prác si môžete stiahnuť TUPonúkame Vám hrebeňovú, kovovú, krúžkovú, tepelnú a knižnú väzbu Vašich dokumentov. V prípade požiadavky sme schopní zabezpečiť aj iné druhy väzieb.

Reklamné predmety

circle

Môžete si vybrať zo širokej ponuky darčekových reklamných predmetov (od najobyčajnejších až po exkluzívne) od rôznych výrobcov! Perá, kalendáre, kľúčenky, tričká, bundy, šiltovky..., ktoré sú vhodné na vyšitie alebo potlačenie Vášho loga alebo iného motívu... Online katalóg reklamných predmetov: TU!.

Výroba pečiatok

circle

Ako doplnkovú službu poskytujeme zákazníkom aj výrobu pečiatok. V ponuke kompletný sortiment značkových pečiatok Deskmate.

Predaj

circle

V našej prevádzke si vyberiete zo širokého sortimentu kancelárskych potrieb za skvelé ceny! V našom sortimente nájdete aj: perá, ceruzky, gumy, cd, dvd, zvýrazňovače, euroobaly a rôzne formáty poštových obálok...

Ostatné

circle

Grafické práce, Svetelná -nesvetelná reklama, Informačné a orientačné tabule, Polep automobilov a výkladov, Výroba samolepiek (vyrezávanie OPOS systémom), Rezaná grafika, Nažehlovanie, Napaľovanie a potlač CD/DVD médií, POS systémy, Výroba magnetiek, Frézovanie (sprostredkujeme), Montážne služby.

Prihlásenie

FTP Prístup

Untitled document

Nezmestí sa Vaša grafika do emailu??? Nahrajte ju priamo
na náš FTP server...

Návod na pripojenie TU

Tel. kontakt

Untitled document
Tel.:        055/7999753
Fax:        055/799 9754
Mobil:        0905 403 676
Mobil:        0915 975 093